Hakkımızda

 

Partiye Dair Her şey UYAR SÜS Parti Evinde

Partilerinizi çok daha eğlenceli hale getirmek sizlere bu alanda daha iyi hizmet suna bilmek için uygun fiyatlarla,özel kampanyalarla dolu olan Uyar Süs 04.Mayıs.2018 yılında İstanbul-Çekmeköyde kurduk.

Partilerinizi çok daha eğlenceli hale getirmek, sizlere bu alanda daha iyi bir hizmet sunabilmek için; uygun fiyatlarla, çeşitli sürprizlerle ve özel kampanyalarla dolu olan Uyar süs'ü açtık. Uyar süs olarak sizlere unutulmaz partiler yaşatmayı amaçlıyoruz. Yeni bebeği olacak ebeveynler için baby shower ürünlerini, 1 yaş doğum günü süslerini,yetişkinler için parti malzemelerini, her çeşit balonu ve kullan at malzemelerini bula bilirsiniz.

 

HAYATINIZIN EN ÖZEL ANLARINI BÜYÜK YA DA KÜÇÜK FARKETMESSİZİN ÖLÜMSÜZLEŞTİRİN

Bebeğinizin doğmadan önce başlayan ve yetişkin bir birey olana kadar geçirdiğiniz günleri düşünün. Aslında ne kadar fazla özel günümüz olduğunu göreceksiniz. Bu özel günleri ölümsüzleştirmek gerek yaptığınız büyük bir partiyle gerekse alacağınız tek bir balonla bile sizin elinizde. Sırayla gidecek olursak doğmadan önce ilk olarak son zamanlarda trend haline gelen Gender Reveal Party yani  Kız mı Erkek mi Partisi ile başlayabiliriz. Bebeğinizin cinsiyetini öğrenmeyi de çok daha heyecanlı bir hale getirebilirsiniz. İster pasta ile isterseniz de farklı süslerle bu heyecan yaşayarak ilk partinizi verebilirsiniz.

Bebeğiniz doğmadan hemen önce ise Baby Shower partisi ile O'na bir nevi Hoş geldin Kızım ya da Hoş geldin Oğlum partisi düzenleyebilirsiniz. Birbirinden farklı baby shower malzemeleri http://www.uyarsus.com/baby-shower uygun fiyatta sizleri bekliyor.

Bebeğimizin ilk dişi de çıktı. Bunun belli bir zamanı yok aslında. Bazı bebeklerin 4 ay, bazı bebeklerin 12 ayda ilk dişleri çıkıyor. Eski bir gelenek olan diş buğdayı ya da diş bulguru da denilen bu günde bebeğinizin ilk dişini çeşitli süslerle kutlayabilirsiniz. Diş buğdayı afişi,diş buğdayı hediyelikleri yani kısaca diş partisi için aradığınız tüm ürünler. Genellikle diş şeklinde olan bu ürünlere de diş buğdayı partisihttp ://www.uyarsus.com/dis-bugdayi-susleri  ulaşabilirsiniz.

Gelelim ilk doğum gününe. 1 yaş doğum günü ürünleri ile kızınız veya oğlunuz sizinle birlikte bol kahkahalı bir gün geçirecek ve bu özel günü ölümsüzleştirmek sizin elinizde. İleride kendi resimlerine baktığında emin olun onun bu özel gününde yaptığınız sürprizi hep hatırlıyor olacak. Tabii ki siz de. 1 yaş doğum günü konseptine özel folyo balonlar, masa örtüleri ve doğum günü süslerinehttp://www.uyarsus.com/1-yas-dogum-gunu   sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Çocuğunuz büyüdükçe  parti malzemeleri ile farklı konsept doğum günü partileri yapabilirsiniz. Kız ve Erkek çocukları için beğendikleri karakterlerin parti malzemelerini yine avantajlı fiyatlarla sitemizden ulaşabilirsiniz. Kız çocuklarının vazgeçilmezleri olan Karlar Ülkesi Prensesi, Minnie Mouse,Lol,Unıcornş Uğur Böceği temalı parti malzemeleri ile erkek çocuklarının vazgeçilmezi olan Spider Man, Cars, Mickey Mouse parti malzemeleri .http://www.uyarsus.com/dogum-gunu-susleri-428315

 

Yetişkin Doğum Günü Partisi

 

Bebeğiniz ve çocuğunuz için bulabileceğiniz ürünlerin yanında yetişkinler için de bulabileceğiniz parti malzemeleri http://www.uyarsus.com/ 18 yaş, 30 yaş, 40 yaş ve diğer yaşlar için bulabileceğiniz konseptte malzemeleri yetişkin doğum günü kategorisinden bulabilirsiniz. 18 üzeri yaş grubunun daha çok tercih ettiği gold - gümüş renkteki parti malzemeleri ve bu renklere uygun doğum günü süsleri ile harika bir konsept oluşturabilirsini

VOLKAN KONFETİ DİLEK FENERİ

EĞLENCE ÜRÜNLERİ

Kına, Nişan, Düğün, Evlilik Yıl Dönümü, Evlilik Teklifleri, Düğün Fotoğrafı çekimlerinde sevdiklerinize güzel bir an yaşatmak için Volkan, Konfeti, Meşale, Sis Bombası, Dilek Feneri Çeşitlerimizle Hizmetinizdeyiz.

VOLKAN KONFETİ DİLEK FENERİ

Hem Helyumlu Hem Helyumsuz

FOLYO RAKAM VE HARF BALON

Doğum Günü Partilerinizde ve Evlilik yıl dönümlerinizde sevdiklerinize Birlikte geçirdiğiniz yılları anımsatacağınız YAŞ BALONLARI ile partinizi süsleyin .Sevdiklerinizin adını onları ne kadar sevdiğinizi HARF BALONLARLA anlatın.

Resim
Arama Yap
Arama Yap
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon
X